Треньорът на Реал (Мадрид) Алваро Арбелоа посочи целта на тима до края на сезона.

След 32 кръга в Ла Лига Реал е втори в класирането, като изостава с 9 точки от лидера Барселона. Тимът приключи участието си в останалите състезания.

"Целта на Реал до края на сезона е спечелването на всеки мач – каза Арбелоа пред пресслужбата на Реал. – Длъжни сме да излизаме на терена и да побеждаваме във всеки мач. Казах на футболистите, че трябва да концентрират усилията си само върху представянето на Реал. Трябва да сме максимално отговорни и да се отнасяме уважително не само към  емблемата на клуба, но и към самите себе си. Това означава, да се раздаваме на 100 процента до последния ден“.