Калояна Налбантова се класира за полуфиналите на сингъл на международния турнир по бадминтон в Льовен (Белгия).
По този начин младата ни надежда в този спорт си гарантира медали от надпреварата.
Втората в схемата наша сънародничка постигна трети успех.
На четвъртфиналите тя се наложи лесно над Анна Сиес Риберг (Дания) с 21:11, 21:5 за 26 минути.
Следващата съперничка на българката ще бъде Ранитхма Ляанедж (Шри Ланка).



15:36 / 12.09.2025
1416










