Легендата на Байерн Мюнхен Ули Хьонес заяви, че не смята за необходимо да води разговори с ръководителя на спортния отдел Макс Еберл.

Почетният президент на Байерн Мюнхен го нарече "доста чувствителен".

"Нямам причина да говоря с Макс. Вярвам, че казаното от мен е напълно нормално. Това е истината. И истината ще си остане такава. Всичко, което казах, му беше много полезно. Всичко, което казах, имаше за цел да му помогне", подчерта той.

Хьонес говори в кулоарите на събитие, организирано от баварския министър-председател Маркус Сьодер, което почете мъжкия и женския отбор на Байерн за титлите им в Бундеслигата през миналия сезон, съобщава ДПА.

Бившият шеф атакува пред медиите Еберл, че скамейката на тима е много къса на фона на многото напуснали играчи.

Баварците привлякоха Луис Диас, Йонатан Та, Том Бишоф и Николас Джаксън.

Хьонес даде съвет на Байерн да подписва с играчи под наем.