Новото попълнение на Левски: Пожелавам си да станем шампиони

© levski.bg
"Много съм щастлив. Това е едно ново начало в моята кариера. Тук съм, за да помогна на Левски. Процесът по моето пристигане тук продължи малко по-дълго, но пристигам много мотивиран и доволен. Левски е клуб с голяма история, един от най-големите в България. Щастлив съм да бъде тук, това е възможност да израствам и да се подобрявам. Това за мен е много важно", каза южноамериканецът.
"Познавам Дарлан и Роналдо, които са играли тук. Говорих с тях. Повече с Дарлан, той ми сподели впечатленията си от престоя тук. Многото бразилци тук ще улеснят моята адаптация и да мога да заиграя", каза още той.
"В Европа се играе доста по-интензивен футбол. Имам опит. Ще добавя нов период в кариерата си. Позицията ми е като втори нападател. Мога да играя и като крило. Позицията ми е близко до гола. Поставям си възможно най-високите цели - да влезем в групите на Лига Европа и да станем шампиони", заяви още Рилдо.
"Това е ново начало за семейството ми. Очаквам и те да дойдат, за да сме заедно тук. Ще видите един играч, който обича да се забавлява с топката в крака и винаги търси победата, трите точки и да бележи", добави още той.
Актуални спортни новини:
пон | вто | сря | чтв | пет | съб | нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |