51-годишният датски специалист Томас Франк, който заема мениджърския пост на Брентфорд, е обявил пред клубното ръководство, че ще продължи кариерата си в Тотнъм, съобщава Talksport.
Допълва се, че шефовете на клуба и специалиста са обсъдили и условията по разтрогването на договора на Франк.
Сумата, която от Тотнъм ще трябва да платят треньора е около 9 млн. паунда.
Брентфорд завърши на 10-о място във Висшата лига през последния сезон. Договорът на Томас Франк с клуба е до края на юни 2027 година.
На 6 юни от ръководството на Тотнъм обявиха за уволнението на Анге Постекоглу от мениджърския пост. 59-годишният специалист пое "шпорите“ през 2023 година. През миналия сезон тимът спечели Лига Европа, като за тима това е първи трофея от 2008 година.
Въпреки че играчите от тима се обединиха в подкрепа за Постекоглу, който получи сериозно рамо и от много от ветераните на Тотнъм, шефовете на клуба не се трогнаха и го уволниха.



12:57 / 08.06.2025
1067










