Женският национален тим на България направи първа тренировка в залата в Мишколц, където ще се изиграе европейската квалификация срещу Унгария, съобщиха от БФ Баскетбол.
Всички 12 баскетболистки, които са в състава, взеха участие в заниманието.
Делегацията ни тръгна от София рано тази сутрин, а в късния следобед вече бе в Будапеща. Оттам тимът ни се отправи с автобус на намиращия се на близо 200 км град Мишколц, където ще се проведе двубоят.
Отборът ни ще има още една тренировка в Унгария на 7 ноември (четвъртък) сутрин, деня на мача.
Двубоят е на 7 ноември от 19:00 часа българско време.



22:25 / 06.11.2024
1375










