Миналогодишният победител в Шампионска лига Телеком Баскетс Бон е в групата на Балкан за новия сезон във ФИБА Къп. Това отреди жребият в Мюнхен, изтеглен от изпълнителния директор на Българската федерация по баскетбол Филип Виденов, който бе специален гост.
Балкан попадна в група "J", където за момента германският състав е единственият сигурен участник. Един от отборите ще дойде от квалификациите в Шампионска лига - загубилият 1/4-финала между Кутаиси (Грузия) и Левице (Словакия).
Последният в групата ще е победителят от квалификацията във ФИБА Къп между Билбао Баскет (Испания) и Нептунас (Литва).
Редовният сезон започва в началото на октомври.



15:43 / 19.07.2024
1512










