Полузащитникът на Севиля - Томас Дилейни напусна отбора, съобщиха в официалния сайт на клуба.
32-годишният датчанин играе за тима на Испания от 2021 година. През това време той е даван под наем на Хофенхайм и Андерлехт. Общо халфът изигра 47 мача за Севиля, в които отбеляза 2 гола и направи асистенция.
Дилейни игра именно в Андерлехт през миналия сезон. Там той вкара гол и направи две асистенции в 25 мача.



14:41 / 19.07.2024
1976










