Кучине Лубе (Чивитанова) заедно с българския национал Александър Николов победиха гранда Тренто  с 3:2 (26:24, 20:25, 22:25, 25:18, 15:9) гейма като домакин в мачът-реванш от италианския мегасблъсък в Шампионска лига, игран тази вечер пред близо 4000 зрители зала "Еуросуоле Форум".

Кучине, който е воден от новия селекционер на България Джанлоренцо Бленджини, направи обрат от 1:2 на 3:2 гейма днес.

Алекс Николов завърши с най-много за победителите - 19 точки, от които 1 ас. Диагоналът Адис Лагумджия добави още 15. За гостите Алесандро Микиелето вкара 14 като той беше обявен и за най-полезен играч в срещата.

Въпреки победата, тимът на българина отпадна след поражение в първата среща с 1:3 като гост.

В битката за трофея Тренто ще играе с полския полския Ястржембски Венгел, който отстрани турския Зираатбанк (Анкара).