Интер (Маями) разгроми с 5:0 гостуващия Орландо Сити в среща от 3-ия кръг на Мейджър Лийг Сокър.

Двубоят се игра на "Чейс Стейдиъм" във Форт Лодърдейл.

Резултатът откри неостаряващия Луис Суарес. Уругваецът беше точен в 4-ата минута след пас на Юлиан Гресел.

Нова комбинация между двамата доведе до второ попадение на Суарес. Това се случи в 11-ата минута.

Финландецът Робърт Тейлър направи резултатът класически в 29-ата минута след асистенция на Луис Суарес.

В края на полувремето "канибала" можеше да направи хеттрик, но третия му гол не беше зачетен заради засада от ВАР.

В 57-ата минута се разписа и мегазвездата Лионел Меси. Това беше негово първо попадение в МЛС този сезон. Крайното 5:0 оформи отново той след колаборация със Суарес.

С успеха Интер (Маями) излязоха на върха във временното класиране с актив от 7 точки. Орландо Сити са 12-и с 1 точка.