Стефани и Габриела Стоеви продължават силното си представяне в състезанието при женските двойки на международния турнир по бадминтон от сериите "World Tour Super 300" в Мюлхайм, Германия с награден фонд 210 000 долара.
Турнирът е и квалификация за Олимпиадата в Париж през лятото.
Трикратните европейски шампионки, които са пети поставени, елиминираха на четвъртфиналите водачките в схемата Нга Тин Еюн и Пюй Лам Еюн (Хонконг) с 21:17, 21:15 за 44 минути.
Българките остават без загубен гейм на турнира в трите мача, които са изиграли досега.
В срещата за титлата сестри Стоеви излизат на 2 март (събота) срещу представителките на Франция Марго Ламбер и Ане Тран.



17:14 / 01.03.2024
1365










