Интер победи Верона с 2:1 у дома в 19-ия кръг от Серия "А". Двубоят се изигра на стадион "Джузепе Меаца".

Аржентинският нападател Лаутаро Мартинес откри в 13-та минута, благодарение на подаване от арменския полузащитник Хенрих Мхитарян. Французинът Тома Анри изравни в 74-та минута, когато бе намерен от словашкия халф Ондрей Дуда. Крайният резултат оформи Давиде Фратези в четвъртата минута от добавеното време. Сърбинът Дарко Лазович получи директен червен картон от гостите две по-късно, а в десетата минута от минималното добавено време Верона получи дузпа, но Анри пропусна да донесе точката за отбора си.

Интер е първи във временното подреждане с 48 точки, а Верона е 18-и, в зоната на изпадащите с 14.