Манчестър Сити ще опита да завърши историческата си година с разгром над Шефилд

© Facebook: Manchester City
"Гражданите" изпращат една феноменална 2023 година, която е и най-добрата в историята на клуба. Тимът спечели Шампионска лига, а към него добавиха такъв от ФА Къп и титла от Премиър лийг. Преди дни шампионите се завърнаха от Саудитска Арабия и като носител на трофея от Световното клубно първенство.
В предишния кръг и двата тима стигната до трудни победи. Тимът на Хосеп Гуардиола гостува на Евертън, където губеше с 0:1 през първото полувреме, но след почивката стигна до обрат и спечели с 3:1.
По същия начин се развиваше и двубоя на Шефилд Юнайтед срещу Лутън. Късметът обаче не бе в полза на "Остриетата“, които в рамките на три минути си отбелязаха два автогола и подариха успеха на противника с 3:2.
Актуални спортни новини:
пон | вто | сря | чтв | пет | съб | нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |