Женският волейболен тим на Славия постигна втората си победа в редовния сезон на първенството. В мач от третия кръг на шампионата "белите“ волейболистки победиха като гостенки тима на Марица 2022 с 3:0 гейма (25:23, 25:20, 25:19).
За Марица 2022 това е втора загуба за сезона и втора поредна.
В следващия кръг, на 11 ноември Славия ще приема Левски.
Тимът на Марица 2022 ще бъде домакин на ВК Варна-ДКС на 12 ноември.



17:31 / 03.11.2023
1216










