Бившият играч на Реал (Мадрид) - Гарет Бейл коментира представянето на Джуд Белингам в състава на "белия балет". 20-годишният англичанин има 5 гола и асистенция в 4 мача в испанската Ла Лига.
"Белингам направи страхотен старт на кариерата си в Реал (Мадрид). Не следя много мачовете, но той вкара много голове, което е много важно за клуб като Реал Мадрид. Той се справя добре и се надявам да продължи в същия дух и в бъдеще“, каза Бейл, цитиран от Sky Sports.
20-годишният англичанин има 5 гола и асистенция в 4 мача в испанското първенство. Той стана играч на Реал Мадрид това лято.
Бейл игра за мадридския клуб от 2013 до 2022 г. През това време той изигра 176 мача за отбора и отбеляза 81 гола.



16:05 / 13.09.2023
607










