От женския баскетболен отбор на Монтана 2003 се похвалиха с ново българско попълнение.
Клубът привлече19-годишният гард Емилия Борисова, която бе на проби в отбора, но ще остане за постоянно.
Борисова е възпитаничка на ДЮШ на столичния Септември, а през последните три сезона е играла в Италия.
Преди Борисова, договор с Монтана получи и Преслава Колева. Двете ще дебютират с монтанския екип в предстоящите две контролни срещи в Румъния – с вицешампиона Констанца на 11 септември от 18:00 часа и с Рапид във вторник, от 12:00 часа.
Воденият от треньора Преслав Пешев тръгва за северната ни съседка по обяд в неделя.



19:14 / 08.09.2023
725










