Българинът Илиян Радулов отпадна драматично на четвъртфиналите на двойки на Откритото първенство на САЩ по тенис за юноши и девойки.
Поставените под №2 на двойки при юношите Илиян Радулов и Жоао Фонсека от Бразилия отстъпиха с 4:6, 6:4, 8-10 от Макс Далин от Швеция и Оливер Оякаар от Естония.
В понеделник Радулов ще се присъедини към националния отбор на България за Купа Дейвис.
България ще бъде домакин на Казахстан на срещата от Световното отборно първенство за мъже на 16-17 септември в София.
Двубоят ще се играе на клей на Български национален тенис център (БНТЦ) в Борисовата градина. Мачовете на 16-и септември (събота) ще започнат в 12:00 часа, а на 17-и септември (неделя) в 11:00 часа.



10:27 / 08.09.2023
615










