"Мачът на Надеждата", организиран от бившия капитан на националния отбор на България Стилиян Петров, завърши при резултат 3:3. Димитър Бербатов, Мартин Петров и Георги Пеев реализираха попаденията за отбора на българските футболни звезди от различни поколения.

За гостите, за които и самият Стилиян Петров игра едно полувреме, се разписаха Джо Коул, Хенриk Ларсон и Робер Пирес.

Публиката и зрителите можеха да се насладят на отиграванията още на Христо Стоичков и Красимир Балъков. Бившият плеймейкър на Щутгарт се отличи с извеждащото подаване към Мартин Петров, а самият бивш български национал осъществи позната комбинация с Димитър Бербатов за първото попадение.

В петата минута на терена и по трибуните имаше аплодисменти, с които беше подкрепен бившият национален селекционер и футболист на България Петър Хубчев, който се бори с коварна болест.

Всички средства от срещата ще бъдат дарени за хора, борещи се с онкологични заболявания.