Неубедителното представяне на Манчестър Юнайтед от началото на сезона продължава. Възпитаниците на Ерик Тен Хааг победиха с 3:2 Нотингам Форест в третия кръг на Премиър лийг.

Нигерийският нападател на гостите Тайво Авонии откри във втората минута, а само две по-късно котдивоарският защитник Вили Боли удвои. Датският полузащитникът на домакините Кристиан Ериксен намали в 17-та минута, благодарение на асистенция от Маркъс Рашфорд. Каземиро изравни в 52-та минута след подаване от Бруно ФернандешДжо Уоръл получи директен червен картон за Форест в 67-та минута заради събаряне на съперник при контраатака, а Фернандеш оформи крайния резултат в 76-та от наказателен удар.

"Червените дяволи" започнаха сезона с труден успех над Уулвърхемптън с 1:0 на "Олд Трафорд", а миналата седмица загубиха с 0:2 гостуването си на Тотнъм Хотспър.

В друг мач от кръга по същото време Уулвърхемптън спечели с 1:0 навън срещу Евертън. Попадението отбеляза Саша Каладжич в 87-та минута.