Партизан отстрани Сабах Баку в третия квалификационен кръг от Лигата на конференциите. Сърбите победиха с 2:0 като домакини в редовното време, но след поражение със същия резултат миналата седмица в Азербайджан, се игра отвъд редовните 90 минути.

Бразилският нападател Салданя откри в 30-та минута след асистенция на нидерландския полузащитник Куинси Мениг. Аржентинският халф Начо Бибрас оформи крайния резултат в 58-та минута. "Гробарите" останаха с човек по-малко в 116-та минута, когато Кристиян Белич получи втори жълт картон и напусна принудително терена. До края на редовното време не паднаха повече попадения и мачът отиде в продължения. Там също двата състава не намериха целта, което доведе развоя до дузпи. При тях възпитаниците на Игор Дуляй бяха по-точни и след 5:4 спечелиха.

В плейофите бившият отбор на Валери Божинов ще премери сили с Нордселанд.