Аржентинският гранд Бока Хуниорс победи у дома си с категоричното 4:0 тима на Моханас от Венецуела в среща от група "F" на най-авторитетния клубен футболен турнир в Южна Америка - Копа Либертадорес.

Мачът се игра на стадион "Алберто Х. Армандо" в столицата Буенос Айрес.

Защитникът Марсело Вайгант даде преднина за домакините с попадение в 39-ата минута.

18-годишният талант Валентин Барко покачи за 2:0 в 61-ата след асистенция на Франк Фарба.

Луис Васкес направи резултата класически в 86-ата, а крайното 4:0 отново беше дело на Васкес, три минути спед първото си попадение.

С победата Бока събра актив от 13 точки и остава лидер в групата. Монахас са последни с 5.

В друга среща от турнира бразилският гранд Палмейрас разгроми Боливар от Боливия с 4:0 в дербито на група "С", с което се откъсна напред с 15т точки. Боливар са втори с 12.