Левски победи Поморие в приятелски мач между легендите на двата клуба, който се проведе на градския стадион в морския курорт. Редовното време завърши 2:2, а при 11-метровите удари "сините" спечелиха с 4:1. Демонстративният двубой се игра пред погледа на мажоритарния собственик на Левски - Наско Сираков.

За Левски играха легенди от близкото минало като изпълнителният директор Даниел Боримиров и членът на управата Христо Йовов. Доскорошният старши треньор на първия отбор и сегашен директор на ДЮШ Елин Топузаков също започна мачът. Техническият директор на Българския футболен съюз Георги Иванов също бе част от състава на "сините" легенди заедно с Александър Александров, Божидар Митрев, Станислав Ангелов, Емил Ангелов, Милан Коприваров и Валери Божинов.

Столичани откриха резултата с гол от дузпа на Александър Александров през първото полувреме, а домакините направиха пълен обрат с попадения на Георги Вражев и Христо Бургазлиев. Изравнителният гол за Левски отново дойде след дузпа, като Александър Александров вкара втория си гол в мача.

Поморие изпусна първите си две дузпи, докато за Левски точни бяха Даниел Боримиров и Емил Ангелов. Валери Домвичийски също бе точен за Левски, след което последва и първа отбелязана дузпа за Поморие преди Станислав Ангелов да сложи точка с 4-то точно изпълнение за легендите на Левски.