Българският международен съдия към ФИФА и УЕФА - Георги Кабаков, показа 8 жълти и 1 директен червен картон по време на квалификацията за европейското първенство по футбол догодина между отборите на Уелс и Армения.

Срещата от Група "D" завърши 2:4 в полза на гостите, които постигнаха първа победа в тези квалификации.

Уелс откри резултата в 10' с гол на Даниел Джеймс, но гостите направиха обрат още до края на първото полувреме с попадения на Лукас Зеларян в 19' и Грант-Леон Ранос в 30'. Ранос бе точен за втори път в 66', а 6 минути по-късно Хари Уилсън върна един гол.

Крайният резултат бе оформен в 75' от Зеларян, а в 78' Кабаков показа директен червен картон на Киъфър Муур.

Армения заема 4-то място във временното подреждане с 3 точки, докато Уелс е на 2-ра позиция с 4 точки.