Националните отбори по футбол за мъже на Украйна и Германия записаха зрелищно равенство 3:3 в приятелска среща.

Контролата се игра на стадион "Везерщадион“ в Бремен.

Бундестима излезе напред в резултата чрез попадение в шестата минута на Никлас Фюлкруг след асистенция на Мариус Волф, но попадения на Виктор Циганков (19') и автогол на Атонио Рюдигер (23') в рамките на 4 минути дадоха аванс на Украйна до края на първото полувреме.

През втората част Виктор Циганков вкара втория си гол в срещата за 3:1. Попадението падна в 56-ата минута.

Кай Хаверц намали в 83-ата след асистенция на Антонио Рюдигер, а в първата минута на добавеното от съдията време на втората част Йозуа Кимих отбеляза от дузпа за крайното 3:3.

Тази година Германия победи Перу в друга контрола с 2:0 в края на март, а също през март "Бундестима" загуби от Белгия с 2:3.