Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг разкри, че крилото Антони трябва да е възстановен за финала на ФА Къп срещу Манчестър Сити на трети юни на стадион "Уембли“.

23-годишният бразилец получи контузия през първото полувреме срещу Челси в четвъртък вечер. След срещата наставникът бе притеснен, че положението на играча е сериозно, но резултатите от скенера са обнадеждили специалиста.

"Видяхме как излезе от игра и не изглеждаме добре. Първата оценка на състоянието му не е толкова лоша и има добра възможност да е на линия за финала на Купата", призна нидерландецът.

Вчера сезонът в Премиър лийг завърши, а "червените дяволи“ приключиха с домакинска победа 2:1 над Фулъм, което им отреди трето място в крайното класиране със 75 точки.