Серията на Манчестър Юнайтед от 6 поредни домакинства без допуснат гол във Висшата лига беше прекъсната в предпоследната минута на отложената среща от 32-ия кръг на шампионата срещу Челси.

За лондонският тим се разписа Жоаo Феликс, но попадението на португалеца дойде след четири гола на Манчестър Юнайтед и Феликс единствено оформи крайния резултат - 4:1.

Каземиро даде аванс на "червените дяволи" още в самото начало на мача, а Антони Марсиал удвои в края на първото полувреме. Бруно Фернандес от дузпа и Маркъс Рашфорд в рамките на 5 минути, между 73-та и 78-та, реализираха вторите два гола за Юнайтед.

Победата за тима на Ерик тен Хааг гарантира мястото на отбора в първата четворка в крайното класиране и осигурява на Манчестър Юнайтед място в Шампионската лига през следващия сезон.