Старши треньорът на Славия - Ангел Славков, говори след равенството на неговия тим срещу Локомотив София. Двубоят на ст. "Локомотив" от 33-ти кръг на Първа лига завърши 1:1.

"Това, което ни попречи да спечелим трите точки е майсторството и умението да си вкараме положенията.Имахе ситуации за гол, но не успяхме. Но за мен по-важно е това, което показаха момчетата. Радвам се, че работя с такива професионалисти, които дават всичко от себе си. Тотално надиграхме Локомотив, особено през второто полувреме. Това го виждат и феновете, които дойдоха да ни подкрепят. Те знаят за какво работим", заяви Славков.

"Във футбол не винаги побеждава по-добрия. Те ни вкараха гол без да имат чисто голово положение. Ние си имаме наша стратегия, която изпълняваме и следваме. Нещата ни се получават, имаме си наши идеи и виждания. Във всеки един мач отбора показва все по-добро лице. Играхме силно не само през второто полуврме. През първата част също направихме силни атаки. Бяхме разучили добре отбора на Локомотив. Сами видяхте, че съперника не излезе от наказателното си поле в последните 15 минути на мача. Винаги има какво да се желае от представянето, винаги може още. Не само във футбола, но и в живота. Радвам се, че това, което го тренираме, момчетата го изпълняват на мачове. Сега имам срещи през три дни и аз гледам да натоваря всички футболисти равномерно, освен защитата, защото там ротации се правят по-рядко. Имаме и много футболисти от академията, които тепърва ще показват колко силни юноши има Славия", каза още наставника на "белите".