Отборът на Крумовград победи като домакин Етър с 2:1 в мач от 31-ия кръг във Втора лига.

19-годишният Мартин Сораков бе големият герой за домакините, като вкара и двата гола за отбора си. Той бе точен в 52-ата и 58-ата минути на мача.

Мартин Тошев от дузпа в 70-ата минута върна един гол за крайното 2:1 за Крумовград. Гостите от Велико Търново не успяха да стигнат до края до втори гол, с който щяха дса си гарантират и място в елита.

За Крумовград това е втора поредна победа в шампионата. Тимът на Етър регистрира вторатга си загуба в последните си пет мача в първенството.

В класирането след 14-ата си победа за сезона Крумовград е на 4-ото място, като изостава с две точки от третия – втория тим на Лудогорец.

Етър регистрираха шеста загуба за сезона, като са на второто място, с аванс от четири точки пред втория отбор на Лудогорец.