Италианският гранд Интер регистрира седма поредна победа във всички турнири, надделявайки като гост над тима на Сасуоло с 4:2 в мач от 35-ия кръг на Серия "А“.

Гол на Доменико Берарди беше отменен поради засада в 11-ата минута, след което "нерадзурите" излезнаха напред с попадение на Рамелу Лукаку в края на първата част. Автогол на Руал Тресолди и попадение на Лаутаро Мартинес направиха резултата класически, преди Матеуш Енрике да намали за 3:1 в 63-ата минута. Давиде Фратези вкара още един гол за гостите, но в 89-ата Лукалу отбеляза второто си попадение в срещата, с което подсигури и трите точки за Интер.

"Нерадзурите" се възползваха от загубата на Милан и вече имат преднина от пет точки пред градския съперник в битката за място в "Топ 4“.