Отборите на Салернитана и Фиорентина завършиха наравно 3:3 в мач от междинния 33-и кръг в италианската Серия "А“.

За Салернитана това е второ поредно равенство и четвърто за последните пет мача. За Фиорентина това е второ равенство в последните три мача.

Сенегалецът Булайе Диа реализира хеттрик за Салернитана.

До почивката двата тима си размениха по един гол, като Диа откри за Салернитана в 10-ата минута, а аржентинецът Николас Гонзалес в 36-ата минута изравни.

След почивката Диа в 59-ата минута отново даде преднина за Салернитана, но в 71-ата минута Нанитамо Иконе изравни.

В 81-ата минута Салернитана получи дузпа, която Диа вкара, стигайки до своя хеттрик, за 3:2. Три минути по-късно Кристиано Бираги изравни за крайното 3:3.

След 10-ото си равенство за сезона и преди останалите мачове от кръга Фиорентина е на 8-ото място в класирането.

Салернитана регистрира 14-о равенство, като е на 14-а позиция.