Ливърпул победи Тотнъм с 4:3 по изключително драматичен начин в 34-я кръг на Премиър лийг.

Срещата започна отлично за "червените", които до 15-та минута водеха с 3:0 в резултата. Къртис Джоунс, Луис Диас и Мохамед Салах от дузпа дадоха комфортна преднина на мърсисайдци в рамките на четвърт час.

Голмайсторът на лондончани Хари Кейн успя да върне едно попадение преди почивката след асистенция на Иван Перишич.

В 77-та минута Хюн-Мин Сон направи 3:2. В третата минута на добавеното време резервата на "шпорите" Ричарлисон изравни за 3:3. Две минути по-късно Диого Жота вкара четвърти гол за Ливърпул и осигури победата за домакините.

Отборът на Юрген Клоп успя да изпревари Тотнъм и Астън Вила с успеха и вече е пети. "Шпорите" паднаха с една позиция надолу, а имат и един изигран двубой повече.