Отборът на Кристъл Палас спечели домакинството си на Уест Хем с 4:3 в мач от 34-ти кръг на английската Висша лига, който се игра на "Селхърст Парк" в Лондон.

Двубоят започна чудесно за гостите, които откриха резултата в 9' чрез Томаш Соучек. Домакините отвърнаха по блестящ начин и в рамките на 20 минути отбелязах три безответни попадения чрез Джордан Аю в 15', Уилфред Заха в 20' и Джефри Шлуп в 30'. 5 минути след това "чуковете" върнаха едно попадение благодарение на Михаил Антонио и така първата част завърши при резултат 3:2.

Головото шоу продължи и рпез втората част, макар да бяха отбелязани само два гола. Еберичи Езе вкара 4-то попадение за "Палас" в 66' след точно изпълнена дузпа, но 6 минути по-късно Уест Хем отново съживи интригата след гол на Найеф Агер, но гостите нямаха сили за повече и допуснаха второ поредно поражение в Премиършип.

Играчите на Рой Ходжсън заемат 11-а позиция с 40 точки, докато възпитаниците на Дейвис Мойс са 15-и с 34 точки.