ЦСКА постигна победа при гостуването си на Черно море във Варна в 32-я кръг на Националната лига. Успехът на гостите с 93:84 точки дойде след много силна игра в третата част, в който успяха да стопят изоставане от 14 точки от първите два периода. Домакините показаха силна игра, независимо от загубата. За Черно море Мартин Йорданов завърши с дабъл-дабъл 19 точки и 10 борби. С успеха си ЦСКА е с 20 победи и 9 загуби, а Черно море има 6 успеха и 23 поражения.

Двата отбора изиграха интересни първи две части. Гостите започнаха по-добре и поведоха в началото в резултата с 6:2, а малко по-късно и с 11:6. 3 минути и 77 секунди преди края на първата част ЦСКА дръпна с 9 точки при 18:9. Последва много силна игра на Черно море, който 59 секунди преди края на първия период с тройка на Костадин Лазаров поведе за първи път в резултата 22:20. До края на частта двата отбора си размениха по един кош, но тя бе спечелена от домакините с 24:23. В началото на втората четвърт след 3 изравнявания на резултата ЦСКА успя да дъпне с 4 точки при 34:30. Последва страхотна серия от 18 поредни точки за домакините, от които две тройки на Цветомир Куртев и Костадин Лазаров. С тази серия Черно море поведе с 50:36 около 1.36 минути преди почивката. На полувремето възпитаниците на треньора Кирил Болшаков имаха преднина от 14 точки - 54:40.

След почивката ЦСКА показа доста по-добра игра и за почти 3 минути и половина игра вкара 14 на 3 точки и намали изоставането си до 3 точки - 54:57. 5 минути и 47 секунди преди края на третата част гостите изравниха при 59:59 с кош от наказателен удар на Зейн Ноулс, след което съставът на Росен Барчовски поведе в резултата. Преди последната част гостите водеха с 9 точки при 75:66. През последната част домакините продължиха да се борят и не се предаваха. В средата на четвъртия период с тройка на Костадин Лазаров и кош на Михаил Молдов Черно море успя да намали пасива си до 4 точки - 79:83, а малко по късно и до 3 точки - 84:87. Силите на домакините не стигнаха за обрат и ЦСКА спечели двубоя.