Лацио загуби като домакин от Торино с 0:1 в 31-я кръг на италианската Серия "А". "Римските орли" прекъснаха серията си от 4 победи и общо 8 мача без поражение в първенството. Столичани остават втори във временното класиране с 61 точки, на две пред третия Ювентус, който е с двубой по-малко.

След 4 срещи без победа в шампионата Торино взе три точки, с които се изкачи на десета позиция с 42, колкото има деветият Фиорентина.

Единственото попадение бе дело на 22-годишния сръбски полузащитник Иван Илич, който се разписа за 1:0 в 43-та минута.

Преди попадението домакините пропуснаха няколко възможности да поведат в резултата, а в 57-та минута Неманя Радонич пропиля шанс да увеличи преднината на "биковете", след като ударът му бе спрян от вратаря на Лацио Иван Проведел. Гостите пропуснаха да вкарат втори гол и в заключителните моменти, а резултатът остана 1:0.