Фулъм победи Лийдс с 2:1 като домакин в 32-я кръг на Премиър лийг. За йоркшърци поражението е четвърто в последните 5 мача.

С успеха си лондончани събират 45 точки и се придвижват на 9-о място, а Лийдс остава с 29 на 16-а позиция.

Преди почивката домакините опитаха да приложат натиск, но не им се получи. В 58-та минута намиращият се в отлична форма уелски национал Хари Уилсън даде преднина на лондончани, след като получи центриране отстрани и вкара за 1:0. Това бе и второто попадение на Уилсън този сезон.

По-добрата игра на домакините продължи и в 72-та минута резултатът стана 2:0. Този път за Фулъм се разписа Андреас Перейра. След 7 минути гостите върнаха едно попадение. Негов автор стана Патрик Бамфорд, който вкара с левия крак от средата на наказателното поле. Топката се отклони минимално в Жоао Палиня и още подлъга вратаря Бернд Лено.