Талантът на Барселона - Мартин Георгиев взе участие в мача на Барселона до 19 години при успеха над Майорка с 4:3 в среща от първенството на Испания за тази възраст.

Юношите на Майорка поведоха с 3:1 след първата част, като Ламин Ямал се разписа за Барса, а Пабло Моя и Пау Маскаро, който вкара два, отбелязаха за гостите.

Георгиев, който тези дни тренира и с първия отбор на "каталунците", се появи в игра и помогна за пълния обрат на своя отбор.

Ямал вкара второто си попадение през второто полувреме, а Унай Eрнандес и Марк Гуиу също спомогнаха за успеха с по един гол.

Футболистите на Барселона до 19 години, водени от Оскар Лопес и Хавиер Савиола, заемат първото място в трета група на "Дивизията на честта" с 63 точки. Майорка са на трето място с 50 точки.