Българинът Леонид Шейнгезихт и неговият партьор турнира на двойки - Ноа Лопес (Швейцария) спечелиха титлата на двойки на турнира по тенис, който се проведе в Телде, Испания. Състезанието е с награден фонд от 15 хиляди долара.
Поставеният под номер 4 в схемата българо-швейцарски тандем победи на финала германците Люи Лейн и Кай Лемстра със 7:5, 6:7(4), 10:8.
Срещата продължи 2 часа и 14 минути.
Това беше трета титла на двойки при мъжете от сериите на ITF за Шейнгезихт. Миналата година той спечели в Сабадел, Испания и в Монастир, Тунис.



20:17 / 15.04.2023
951










