Старши треньорът на ЦСКА 1948 - Тодор Янчев, говори след третата поредна победа на неговия тим. ЦСКА 1948 спечели гостуването си на Септември София с 3:1 в мач от 26-и кръг на Първа лига.

"Предупредих моите играчи, че Септември разполага с млад състав, който може да направи много поразии. Не започнахме така, както ни се искаше, за разлика от мача с Ботев Пловдив. На полувремето им казах, че им предоставяме прекалено много топки да играят свободно, без натиск. Чудесен първи гол на Ивайло Чочев, после и втори. Общо взето ние си вкарахме головете. Статичните положения са важна част от играта, на които наблягаме много. Не ми хареса това, че дадохме много от  инициативата на противника. Имаме нужда от човек зад нападателя. Изпробвахме Ради на този пост, Русев се справя блестящо във втори пореден двубой. Тази роля не му е чужда. Сега са празници, поздравявам цяла България - да са живи и здрави", завърши Тодор Янчев.