Българският футболист Божидар Краев започна като титуляр и игра приблизително час, но тимът му Уелингтън Финикс допусна загуба с 1:4 при гостуването на лидера Мелбърн Сити в среща от 23-ия кръг на австралийския футболен шампионат.

Домакините поведоха с гол на Макларън през първото полувреме, но Стивън Угарковик изравни за Финикс в началото на второто полувреме. Развръзката в двубоя дойде само за няколко минути. От 52-та до 65-та минута Мелбърн Сити вкара два гола, а съотборникът на Краев Джошуа Лоус беше изгонен от игра, което остави Финикс без шанс да се бори за нещо повече в срещата.

Божидар Краев и съотборниците му остават без победа в последните си три мача и Финикс е застрашен да изпусне мястото си в плейофите. Мелбърн Сити е убедителен лидер в шампионата и гони директно участие от полуфиналната фаза на решителната част от сезона.