България спечели още четири медала от международния турнир по художествена гимнастика "София къп", който се провежда в зала "София". Отличията донесоха Никол Тодорова и Елвира Краснобаева във финалите в надпреварата при девойките (индивидуално).

Последната титла дойде от Никол Тодорова, която на лента получи най-високата оценка, въпреки леката неточност в съчетанието си. Родната състезателка изпревари представителката на Кипър Вера Туголукова и Лара Манфреди от Италия.

На финала на бухалки Елвира Краснобаева допусна грешка и остана трета. Златният медал заслужи Вера Туголукова, а среброто беше за състезателката от Израел Лиана Рона.

До момента българските гимнастички са спечели 11 медала от турнира, от които 6 златни, 1 сребърен и 4 бронзови.