Манчестър Юнайтед победи Брентфорд с 1:0 като домакин в отложена среща от 7-ия кръг на Висшата лига на Англия по футбол. Победното попадение за състава на Ерик тен Хааг реализира Маркъс Рашфорд в 27-ата минута след асистенция на Марсел Забицер.

С успеха "червените дяволи" спряха серия от три поредни мача без успех за първенство и излезнаха на четвърто място с актив от 53 точки.

Също с толкова точки са вече и Нюкасъл, който победи Уест Хем с 5:1 като гост в друга отложена среща от 7-ия кръг.

Калън Уилсън откри резултата в 6-ата минута, а Жоелинтон покачи за 2:0 в 13-ата. Курт Зума намали след попадения в 40-ата.

През второто полувреме Уилсън и Жоелинтон отбелязаха по още един гол. Шведският национал Александър Исак също стана част от голмайсторите в срещата.

След поражението Уест Хем остават на 15-и с 27 точки. Другият загубил тим - Брендфорд е 9-и с 43 точки.