Отборът на Торино прекъсна победната серия на Сасуоло в Серия "А". Двата тима приключиха при резултат 1:1 в среща от 28-ия кръг, която се игра на стадиона в Реджо Емилия.

Сасуоло имаха 4 поредни успеха преди мача с торинци. Домакините поведоха в 36-ата минута чрез попадение на Андреа Пинамонти.

В 58-ата минута гол на Арманд Льорианте от състава на Сасуоло беше отменен от видеоасистен реферите поради засада. Осем минути по-късно гостите изравниха чрез красив гол на Антонио Санабрия.

Сасуоло се намират на 12-а позиция в Серия "А" с актив от 37 точки, а Торино са 10-и с 38.

В другата среща, играна снощи, Емполи се наложи с 1:0 над гостуващия Лече и сложи край на серията си от 4 последователни загуби в Серия "А". Емполи са 14-и с 31 точки, а Лече са 16-и с 27 като се намират в серия от 5 поредни поражения.