Лидерът в Първа лига ЦСКА - София завърши 1:1 при гостуването си на  втородивизионния Спортист Своге в контролна среща, която се игра на градския стадион.

Играчите на домакините действаха предимно на контраатака, но не се възползваха от създадените ситуации пред вратаря Димитър Евтимов, който изведе ЦСКА - София с капитанската лента. Най-опасната ситуация през първото полувреме беше за гостите беше удар в гредата на Дауда Бамба.

През второто полувреме домакините от Спортист Своге се възползваха от статично положение, след което бранителят Павлин Чиликов реализира красив гол с глава.

Около 20 минути преди края на срещата Маурисио Гарсес изравни за ЦСКА - София, след като се възползва от лошо изчистване на бранител на Спортист Своге.

След паузата в първенството заради европейските квалификации на националните отбори лидерът в Първа лига на 4 април  ЦСКА - София посреща на стадион "Българска армия" състава на Черно море в 1/4 финален двубой от турнира за Купата на България.