Волейболният тим на Левски запази второто си място във временното класиране на Националната волейболна лига за мъже. В среща от 21-ия кръг "сините" спечелиха изключително драматичния двубой с домакините от Пирин Разлог с 3:2 гейма.

Левски поведе в резултата след 27:25 точки след първия гейм, но след 25:18 за Пирин резултатът беше изравнен. Третият гейм беше най-оспорван и отиде на сметката на домакините в крайна сметка след 32:30. Левски се добра до решителната пета част след силна игра в четвъртия гейм, който взеха с 25:16. В тайбрека Пирин имаше три точки аванс при 12:9, но в крайна сметка Левски успя да обърне резултата в своя полза и затвори мача след 15:13 точки в своя полза.

Тази победа означава, че сините запазват втората си позиция кръг преди края на редовния сезон, а Пирин остава на осмата позиция.