close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиСтатистики
Десислава Величкова пое младежкия национален отбор до 17 години
19:09 / 20.03.2023
792
© Ивелин Солаков
Десислава Величкова бе назначена за старши треньор на юношеския национален отбор на България по волейбол до 17 години, реши днес Управителният съвет на БФВ.

До момента тя бе помощник на Андреа Буратини, но италианският специалист се съгласи да замени Мартин Стоев на кормилото на младежката селекция на "трикольорите" до 21 години и съчетаването на двете длъжности стана на практика невъзможно.

Величкова ще води България на Европейското първенство за юноши, а веднага след това Буратини ще бъде начело на младежите на Световното първенство.

Управителният съвет, който за последно се събира в настоящия си състав, утвърди всички документи за предстоящото Общо събрание, което ще е на 24 март. В петък ще бъде избран нов УС на федерацията.






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Актуални Четени Теми
Още два финала за български гимнастици на Световната купа в Осиек
Треньорът на Берое: Доказахме, че имаме повече класа и заслужено спечелихме баража
Треньорът на Спортист (Своге): Бяхме напълно равностойни на Берое
Христомира Поповска на полуфинал на турнир по бадминтон в Доминиканската република
Берое запази мястото си в Първа лига
Класиране Резултати

Част от
НОВИНИ
България
Региони
Международни
Спорт
Анализи
Интервю
Интересно
ЗА НАС

За контакти:

тел.: 0882 801 050

focus@focus-news.net

За реклама:

Тарифи (виж) Избори 2023

тел.: 0882 801 001

sales@focus-news.net
Екип
Правила
RSS за новините
©2000 - 2022 Медия груп 24 ООД. focus-news.net - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от focus-news.net, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в focus-news.net е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.