80 минути срещата между Спартак Плевен и Крумовград от 23-ия кръг на Втора професионална лига беше с непроменен резултат, въпреки че четвърт час след началото на срещата Китан Василев от състава на гостите стреля в гредата.

В заключителните 10 минути на двубоя се състоя и по-интересната част от събитията на терена. Спартак Плевен и Крумовград си размениха по един гол чрез резервите Цветелин Радев, който откри резултата за гостите и изравнилият резултата Боримир Карамфилов.

На терена в Севлиево, където се игра срещата, двата отбора пропуснаха още няколко възможности за успешно завършване на нападенията си.

Така след равенството 1:1 домакините от Спартак вече са със 7 мача без победа, а футболистите на Крумовград изпуснаха възможността да отворят дистанция пред четвъртия в подреждането Спортист Своге, с когото са с еднакъв актив към момента.

Спартак остават в средата на класирането, на 6 точки от опасната зона.