Отборът на Хебър Пазарджик приема Пирин Разлог в мач от 20-и кръг на мъжката Суперлига по волейбол.

Играчите на Камило Плачи спечелиха три от последните си пет мача в първенството и заемат 4-то място във временното класиране с 13 победи и 6 поражения. Актуалните шампиони имат 6 победи и 3 поражения като домакини и са загубили само 11 гейма. Двубоят от есенния полусезон завърши 1:3 за Хебър.

Възпитаниците на Благовест Катранджиев са осми във временното подреждане с 7 победи и 12 поражения. Пиринчани спечелиха три от последните си пет мача, а като гости имат 2 успеха и 7 поражения при спечелени само 9 гейма.

Мачът в Пазарджик започва в 18:00 часа.

По същото време започват още два мача от 20-и кръг в Суперлигата. Славия приема Марек Дупница, а Дея спорт Бургас е домакин на Добруджа.