Наставникът на Славия Златомир Загорчич обвини съдиите, след като тимът му загуби гостуването си на Локомотив София с 0:1 в мач от Първа лига.

Специалистът коментира след срещата, че дори Славия е бил по-добрият отбор през целия мач и не е трябвало съдиите да отменят гола, реализиран от Тони Тасев в началото на второто полувреме.

"Бяхме по-добри от Локомотив. Не съм съгласен с всичко, което арбитрите показаха като отсъждания. Прекаляват изключително много. Лесно им е, дадоха ми жълт картон. Това, което се случва със съдиите, е престъпление.

Надиграхме ги през 90-те минути. За мен това при отменения ни гол не е нарушение. Тези хора са крадци. Не знам каква друга дума да използвам. Ние имаме своите проблеми, но виждаме какво прави съдията през цялото време.

Такива съдии трябва да ги наказват", обясни Загорчич.