Отборът на Струмска слава победи като домакин втория отбор Ботев (Пловдив) с 1:0 в мач от 23-ия кръг на Втора лига.

Борислав Николов във 2-ата минута донесе шестия успех за сезона на отбора от Радомир. Това е първа победа за тима под ръководството на треньора Анатоли Нанков. В първите му два мача начело на Струмска слава отборът регистрира равенство и загуба.

За  втория тим на Ботев това бе 14-а загуба за сезона, като тимът е на 16-а позиция преди останалите мачове от кръга.

В друг двубой от 23-ия кръг с гол на Бранимир Костадинов в 52-ата минута на мача вторият тим на Лудогорец победи като гост Дунав (Русе) с 1:0.

Отборът от Разград е на пета позиция във временното класиране, а Дунав са осми.

В Перник отборите на Миньор и Витоша (Бистрица) не излъчиха победител, завършвайки наравно 1:1.

С гол на Григор Долапчиев в 60-ата минута Миньор поведе. В 86-ата минута Деян Христов от дузпа възстанови равенството. Долапчиев пропусна дузпа за Миньор в 50-ата минута.

Миньор е на 14-о място в подреждането, а Витоша е на предпоследното 17-о място.