Капитанът на българския национален отбор по волейбол за мъже - Цветан Соколов и неговия Динамо (Москва) победиха тима на друг роден национал - Тодор Скримов и Енисей (Красноярск) с 3:0 (25:13, 25:21, 25:17) гейма в мач от 28-и кръг на първенството.

Соколов приключи с 12 точки, а най-резултатен за победителите беше Ярослав Подлесних (14 точки). За Енисей Скримов игра два гейма, в които отбеляза общо 3 точки.

Това беше 26-и успех за Динамо в шампионата, с което тимът се намира на втора позиция със 76 точки от 26 победи и 2 загуби. Енисей са десети с 38 от 13 успеха и 15 поражения.

В следващия кръг Динамо излиза срещу Нефтяник (Оренбург), на 19 март (неделя). Енисей се изправя срещу Локомотив (Новосибирск).